Czy mam prawo do zwrotu towaru w CYKLOTUR.com?

Tak, mają Państwo prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Przygotowaną paczkę prosimy wysłać na adres:

CYKLOTUR - ZWROT
ul. Podleśna 17
85-145 Bydgoszcz

Prosimy nie odsyłać przesyłek z doręczeniem do paczkomatu oraz z opcją płatności "za pobraniem". Takie przesyłki nie będą odbierane.

Razem ze zwracanym towarem należy koniecznie wysłać:
  • oryginał dowodu jego zakupu (w przypadku zwrotu tylko części towarów z danego zamówienia odeślemy Państwu skorygowany rachunek, który będzie podstawą np. do roszczeń reklamacyjnych),
  • wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji/zwrotu (pdf)

Jeśli to możliwe, prosimy także o przesłanie opakowania oraz kompletu metek dołączonych do produktu.

Prosimy o podawanie w formularzu reklamacji/zwrotu numeru konta, na który chcą Państwo otrzymać zwrot pieniędzy.

W przypadku zwrotu całej zawartości zamówienia w ciągu 14 dni od momentu realizacji zwrotowi ulega pełna wartość zamówienia, tj. cena wszystkich towarów oraz koszty wysyłki. W przypadku zwrotu tylko części towarów z zamówienia kosztów wysyłki nie pokrywamy.

PROCEDURA ZWROTU TOWARU
  1. Po otrzymaniu przesyłki ze zwrotem zostanie wystawiona korekta FAKTURY VAT, która zostanie wysłana do Państwa mailem.
  2. W mailu prosimy o potwierdzenie faktu otrzymania korekty (krótka odpowiedź ze słowem "POTWIERDZAM").
  3. Zwrot pieniędzy w formie przelewu zostanie wysłany na wskazany przez Państwa rachunek bankowy w czasie do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki, ale tylko w przypadku potwierdzenia korekty faktury.
WYMIANA TOWARU

Mając na uwadze jak najszybszą realizację wymian towarów zakupionych przez Państwa, postanowiliśmy zmienić formę ich rozliczania i rozdzielić procedurę zwrotu towaru od wymiany.

Jeśli chcieliby Państwo wymienić zakupiony u nas produkt, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi Doradcy przyjmą nowe zamówienie i ustalą formę dostawy i płatności. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów dostępne są powyżej.